Günlük Daire Ataköy

GameNow WP Theme

Dark Light
Archive for the ‘Günlük Daire Ataköy’ Category
  • Ataköyde Günlük Kiralık Daireler 2 YorumPosted by on 02 Ocak 2016 under Günlük Daire Ataköy
    MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL'DİR 0533 037 99 88 Ali TURAN Ataköy 9. kısımda Atrium AVM ve Metro, Metrobüs gibi duraklara çok yakın mesafede günlük kiralık daireler. Ataköy'e özel aracıyla gelmeyen, ulaşım için Metro veya Metrobüs kullanan misafirlerimiz için oluşturduğumuz dairelerimiz, Metro v... more.
  • En İyi Hizmet Kalitesinde En İyi Günlük Evler Kiralama Sistemi 0 YorumPosted by on 19 Kasım 2014 under Günlük Daire Ataköy
    Günümüzde artık gezmediğimiz yerlerin rotasını tutar olduk. Bütün iş gezilerimiz, tatil için planlarımız, anlık gelişen olaylar sayesinde kalacak yer telaşına düşeriz. Biliyoruz ki günlük ev kiralama fikri farklı ve alışıla gelmedik bir alan olmakta. Fakat İstanbul, Ankara gibi büyük kentlerin otelleri oldukça pahalı ve külfetlidir. Hem kendinize uygun, güzel bir or... more.
  • Günlük Daire Ataköy 2 YorumPosted by on 08 Haziran 2014 under Günlük Daire Ataköy
    ( Hoşgeldiniz ) 3. Yılı aşkın süredir Günlük Ev Sektöründe sizlere kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.  SIZLERDE ATAKÖY 7-8-9. kısımlarda günlük kiralık güvenilir , temiz , konforlu daire arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Daha önce gittiğiniz memnun kalmadığınız daireleri unuttun! (İnsan Sağlığına Önem Vermeyen ve Sadece Para Kazanmak İçin ... more.