Ataköy 5

GameNow WP Theme

Dark Light
Archive for the ‘Ataköy 5’ Category
 • Ataköy Günlük Kiralık Apart Evler 0 YorumPosted by on 02 Ocak 2016 under Ataköy 5
  MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL'DİR 0533 037 99 88 Ali TURAN Ataköy'de bulunan günlük kiralık apart evlerimiz, tam donanımlı eşyaları ile sizlere kendi evinizi aratmayacak şekilde teslim edilmektedir. günlük kiralık ev ataköy firmamızdan kiralayacağınız evler sizlere hem maddi, hemde manevi olarak bi... more.
 • Ataköy Günlük Kiralık Daire 0 YorumPosted by on 11 Temmuz 2015 under Ataköy 5
  Sık sık şehir dışı seyahatleri yapıyorsunuz ve otel odalarında konaklamaktan sıkıldınız mı ? Eğer bu soruya vereceğiniz cevap evet ise o zaman sizin için günlük kiralık ev alternatifleri devreye girmektedir. Peki günlük kiralık evler nasıl kiralanır ? günlük ev kiralamak bilindiği üzere zorlu bir süreçtir. Kısa veya uzun konaklama yapacağınız evleri kiralark... more.
 • Günlük Daire Ataköy 0 YorumPosted by on 26 Nisan 2015 under Ataköy 5
  - Sitemize Hoşgeldiniz - (4 YILI AŞKIN SÜREDİR) Ataköy'de günlük kiralık ev sektöründe siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Ataköy'de bulunan dairelerimiz Atatürk Havalimanı, CNR Fuar Merkezi gibi yerlere maksimum 5-10 dakika mesafede bulunmaktadır. 1+1 2+1 3+1 lüks, temiz dairelerimizde iş veya turistlik gezilerinizde gönül rahatlığı ile kendi eviniz gibi... more.
 • Günlük Kiralık Evlerimizle Kaliteli Konaklama 2 YorumPosted by on 14 Ocak 2015 under Ataköy 5
  Gelişen teknoloji ortamında internet sitelerinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Şirketlerin kurmuş olduğu web sayfaları üzerinden yapılan alışverişler ve internet ortamında online olarak kurulan hizmetlerden faydalanmak için aynı anda binlerce kişi internet sitelerine akın etmektedir. İnternet sitelerinde oluşan bu yoğunluğa emlak sektörü de hızlı bir şekilde hi... more.
 • Ataköy’de Günlük Kiralık Daire İmkanları 7 YorumPosted by on 04 Ocak 2015 under Ataköy 5
  İş nedeniyle başka bir şehre gidildiğinde karşılaşılan en büyük sorun kalacak yer problemidir. Bir geceliğine yada bir kaç haftalığına otelde kalmak istenildiğinde çok büyük miktarda para ödemek gerekebilir. İşte daha az para ödeyerek otellerin sunduğu imkanı konforu size sağlayabilecek günlük ev kiralama firması bulunmaktadır. [caption id="attachment_469" align="... more.
 • Günlük Kiralık Ev Ataköy 5 9 YorumPosted by on 24 Temmuz 2013 under Ataköy 5
  İstanbulun nezih , sakın semti Ataköyde günlük kiralık lüx daireler. Sitemize Hoşgeldiniz. Sizi kaliteli , temiz , güvenli , konforlu dairelerimizin farkını yaşamaya davet ediyoruz. Müşteri memnuniyeti , hijyen , konfor olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bütün dairelerimiz ziyaretçilerinden sonra temizlik elamanları tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.... more.