Ataköy 3

GameNow WP Theme

Dark Light
Archive for the ‘Ataköy 3’ Category
 • Ataköy’de Günlük Kiralık Lüks Evler 0 YorumPosted by on 28 Haziran 2016 under Ataköy 3
  Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, 6 yıldır sizlere sunmuş olduğumuz günlük kiralık ev Ataköy hizmetimizle bu bayramda sizlerin hizmetinizdeyiz. Bayram tatilini İstanbul'da geçirmeyi düşünen misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiş dairelerimizde çok ekonomik fiyatlara tatilinizi geçirebilirsiniz.   MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN GÜN İÇİ ... more.
 • Ataköy Günlük Kiralık Evler 5 YorumPosted by on 06 Ocak 2016 under Ataköy 3
  MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL'DİR 0533 037 99 88 Ali TURAN Şehir dışına yapacağınız kısa süreli seyahatlerde bir günlüğüne bile olsa hakimiyet altına girmek bana göre değil ben her gittiğim yerde rahatına düşkün bir insanım diyorsanız, otellere alternatif olan sizler için özel olarak dekore e... more.
 • Ataköy’de Günlük Kiralık Lüks Daireler 0 YorumPosted by on 23 Aralık 2015 under Ataköy 3
  Ataköy'de bulunan günlük kiralık evlerimiz siz ve misafirlerinizin rahat, konforlu ve keyifli bir zaman geçirmesi için hazırlanmaktadır. Örneğin; İstanbul'a tatile gelmek istediğinizde, iş toplantılarınız olduğu zaman oteller dışında genelde günlük kiralık evlere ihtiyaç duyarız. Ancak Ataköy'de (bireysel) kişiler dışında günlük kiralık ev işi yapan firma bulmak o... more.
 • Ataköy’de Kiralık Ev Ve Daireler 1 YorumPosted by on 03 Ocak 2015 under Ataköy 3
  Kiralık ev ve daireler sizin ve misafirlerinizin konforlu ve huzurlu bir vakit geçirmesi için hazırlanmaktadır. Bir yere tatile gitmek istediğinizde, iş toplantınız olduğunda, geziye çıkmak istediğinizde ya da herhangi bir iş yemediğimiz olduğunda günlük ya da kiralık daire ve evlere ihtiyacımız olur ancak bu ev kiralama işini yapan çok fazla firma yoktur. Bu firma Ataköy... more.
 • Günlük Kiralık Ev Ataköy 3 2 YorumPosted by on 07 Temmuz 2013 under Ataköy 3
  Sizler için özel olarak dizayn edilmiş dairelerimizde ister ailenizle , ister arkadaşlarınızla lüks , konforlu ve temiz konaklama yapabileceğiniz ataköy de bulunan günlük kiralık evlerimiz siz değerli misafirlerini bekliyor.. Ataköy'de Konaklayabileceğiniz 3. Dairemiz.. Fuar katılımlarınızda ve iş seyahatlerinizde aileniz veya arkadaşlarınızla kendinizi evinizde hissedebi... more.