Günlük Kiralık Daire Ataköy

GameNow WP Theme

Dark Light
Günlük Kiralık Daire Ataköy

Farklı bir şehre herhangi bir amaçla gittiğinizde, kalacak bir yerinizin olmaması durumunda, ilk tercihleriniz arasında oteller yer alıyor. Ancak otellerde yeterince özgür hareket edememek tek bir odaya sıkışıp kalmak gibi bir durumunuz söz konusu.

MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN

GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL’DİR

0533 037 99 88

Ali TURAN

Bunun yanı sıra, birden fazla kişi olarak gittiğinizde, bir otelde gecelik olarak kişi başına para ödemeniz gerekebiliyor. Bu durum da özellikle birkaç haftalık gezi yapanlar için oldukça pahalıya patlayacak bir durum.

atakoygunlukkiralikdaire

Ataköy’de Günlük Kiralık Ekonomik Daireler

Günümüzün en ekonomik konaklama imkanları, günlük kiralık daire hizmeti Tarafından sunulmaktadır.
Özellikle iş ya da eğitim için bir süreliğine İstanbul’a gelmiş kişiler için Ataköy ilçesinde sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde lüks, konforlu ve tertemiz evlerde dilediğiniz Süreler boyunca konaklayabilmeniz mümkün olmakta.
Dairelerimizin tümü günümüz konfor ihtiyacına göre düzenlenmiş olduğundan dolayı ev içinde zamanınızı geçirirken canınız sıkılmayacak ve konakladığınız bu evi yadırgamayacaksınız. Ataköy günlük kiralık dairelerimiz ile ilgili bilgileri sitemizden öğrenebilmeniz mümkündür.

gunlukkiralikevatakoy

Ataköy’De Merkeze Yakın Günlük Kiralık Daireler

Günlük kiralık ev Ataköy hizmetimiz kapsamında Ataköy’ün merkezine yakın Evlerde Konaklayabilmeniz mümkündür. Eviniz size tüm masrafları sıfırlanmış şekilde teslim edilmektedir. Evlerimizde hd kalitesinde yayın gerçekleştiren LCD televizyon ve internet bağlantısı mevcuttur.

İnternet bağlantısını mobil cihazlarınız ile kullanabilmeniz mümkündür. Ekonomik fiyatlar ile kiralayabileceğiniz evlerimiz günlük ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayabileceğiniz donanıma sahiptir.

Evlerimizde temizlik işlemleri anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketi görevlileri tarafından yapılmaktadır. Profesyonel temizlik evin her noktasında Görünür şekildedir. Temiz havlu ve çarşaflar aynı zamanda pek çok Eşyanın yedeği de evlerimizde mevcuttur.

Ataköy’de Öğrenciler İçin Günlük Kiralık Daireler

Günlük kiralık daire kiralama hizmeti genellikle öğrenciler Tarafından tercih edilmektedir. Yüksek lisans yapan öğrenciler tez yazmak için 1+1 lüks apartlarımızı tercih etmektedir. Aileler ise genellikle 2+1 evlerimizi tercih etmekte olup İstanbul’a tatil için gelmiş olan çocuklu ve kalabalık aileler için 3+1 dairelerimiz mevcuttur.

Dairelerimizin hepsi son moda dekorasyon anlayışına göre döşenmiştir. Döşemelerden tutun duvar dekorasyonuna kadar atmosferiyle sizi etkisi altına alacak ve konakladığınız süre boyunca mutlu olmanızı sağlayacak evlerimiz aynı zamanda iş seyahatine çıkmış kişiler tarafından da tercih edilmektedir.

Özellikle hem ekonomik hem de kendi evinizin rahatlığını sunabilen bir evde konaklamak istiyorsanız Ataköy günlük dairelerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

gunlukdaireatakoy

Ataköy Günlük Kiralık Daire Rezervasyonu

İstanbul’da otelde konaklamak özellikle kalabalık olarak seyahat edenler için oldukça masraflıdır. Ancak 3+1 konforlu ve lüks evlerimiz size kendi rahatınızı çok daha uygun fiyatlı olarak sunacaktır.

Kendi yemeğinizi kendiniz pişirebileceğiniz, dilediğiniz zaman ilçe merkezine inebileceğiniz, pek çok merkezi noktaya yakın olan evlerimizi internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı bir şehirden Ataköy’e gelirken internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bu şekilde İstanbul’a geldiğinizde hiç mağdur olmadan temiz bir evde konaklamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Günlük Kiralık Ev Ataköy

REZERVASYON

MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN

GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL’DİR

0533 037 99 88

Ali TURAN

Similar posts plugin not found.

No comments currently exist for this post.
Yorum Ekle
You must be logged in to post a comment.