Günlük Ev Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli ? | Ataköy'de 80 TL'ye Metrobüs Yanında Günlük Kiralık Lüx Evler

GameNow WP Theme

Dark Light

Önemli Bilgilendirme

Günlük Ev Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Değerli ziyaretçilerimiz,

Bu makalemizde sizlere gerek uzun konaklama, gerek kısa konaklamalarınız için günlük ev kiralarken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyoruz. İster iş gezileriniz için, isterseniz turistlik, tatil gezileriniz için günlük ev kiralarken nelere dikkat etmelisiniz ?

İlk olarak şehir dışından geliyorsanız evin bulunduğu semtti seçerken çevre etkenlerini ve konumunu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Özel aracınızla gelmediyseniz konum çok önemlidir.

Örneğin; Size kolaylık sağlayacak şekilde dairelerin merkezi konumda, havaalanı, metro, metrobüs ve taksi duraklarına yakın bir yerde bulunmasına dikkat etmelisiniz.

Rezervasyon yaptıracağınız dairede sorun yaşamamanız için kaç kişi kalabileceğinizi, dairede misafirinizi ağırlamak istediğinizde ek ücret talep edilip, edilmediğini kontrol ediniz.

Rezervasyon yaptıracağınız dairenin bakımlı ve herhangi bir sorununun bulunmamasına dikkat etmelisiniz. İmkanınız varsa daireyi görüp çalışmayan ekipman olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bozuk musluk, elektrik tesisatı, elektronik ev eşyaları, açılmayan pencereler gibi.

ALTTAKİ KONU DİKKAT ETMENİZ GEREKEN EN HASSAS VE EN ÖNEMLİ KONUDUR!

Rezervasyon yaptıracağınız dairenin temiz olmasına çok dikkat etmelisiniz.. Yine imkanınız varsa daireyi önceden görüp rezervasyon yaptırmalısınız. Beğenmediğiniz pislik yuvası olmuş bir yere rezervasyon yaptırmak zorunda değilsiniz! O daireyi kiralamak yerine alternatiflere bakmalısınız. Örneğin; İstanbul’un Ataköy semtindesiniz, hemen internete girerek Google‘a Günlük Kiralık Ev Ataköy yazıp alternatifler bulmanız maksimum 15 – 20 dakikanızı alacaktır. Bu şekilde hem paranızla rezil olmayacaksınız, hemde sağlığınızdan olmayacaksınız..

Dairelerimizde konaklama yapabilmek için aklınıza takılan soruların cevabını SIKÇA SORULAN SORULAR sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz.