Ataköy'de Günlük Kiralık Lüks Daireler

GameNow WP Theme

Dark Light
Ataköy’de Günlük Kiralık Lüks Daireler

Ataköy‘de bulunan günlük kiralık evlerimiz siz ve misafirlerinizin rahat, konforlu ve keyifli bir zaman geçirmesi için hazırlanmaktadır. Örneğin; İstanbul’a tatile gelmek istediğinizde, iş toplantılarınız olduğu zaman oteller dışında genelde günlük kiralık evlere ihtiyaç duyarız. Ancak Ataköy‘de (bireysel) kişiler dışında günlük kiralık ev işi yapan firma bulmak oldukça zordur. Ataköy günlük kiralık daire adı altındaki firmamız sizlere bu sektörde yıllardır hizmet veren kendini kanıtlamış, kalite ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir firmadır.

İstanbul / Bakırköy / Ataköy 9-10. kısımlardaki birbirinden farklı modellerle hazırlanmış günlük kiralık evlerimiz siz değerli misafirlerini beklemektedir. Günlük kiralık evlerde kendi misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz güvenilir, konforlu ve kaliteli bir yer arıyorsanız firmamız sizler için daire modellerini oluşturmuştur. Ataköy günlük kiralık daire ile bütçenizi koruyarak misafirlerinizin çok rahat konaklama yapabileceği daireleri bulabileceksiniz.

Firmamızdan kiralayacağınız daireler ile kendi evinizin rahatlığını ve keyfini yaşayacaksınız. Güven, gizlilik, müşteri memnuniyeti ve temizlik olmazsa olmazlarımızdandır!

Dairelerimizde konaklama yaptığınızda kaliteyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz..

Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan MUTLULUK duyarız.

REZERVASYON

MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN

GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL’DİR

0533 037 99 88

Ali TURAN

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ..

RESİMLER TEMSİLİDİR

gunluk-kiralik-ev-atakoy

Similar posts plugin not found.

No comments currently exist for this post.
Yorum Ekle
You must be logged in to post a comment.