Ataköy Günlük Kiralık Daire

GameNow WP Theme

Dark Light
Ataköy Günlük Kiralık Daire

Ülkemizde büyük şehirlerde günlük kiralık ev sektörü son zamanlarda hızla yayılmaktadır. Örneğin; İstanbul’un merkezi semtlerinde günlük, haftalık veya aylık ev kiralaması yapacağınız bir çok yer bulunmaktadır.

Biz siz değerli misafirlerimize Ataköy‘de bulunan 1+1, 2+1, 3+1 oda sayısına sahip birbirinden tamamen farklı günlük kiralık evlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ataköy günlük kiralık evlerimizde aileniz ya da arkadaşlarınızla kendi eviniz gibi rahat ve keyifli konaklama yapabilirsiniz.

Firmamız siz değerli misafirlerine, otel konseptinden tamamen farklı olarak, ev konforu ve rahatlığını yaşayabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir. Dairelerimizin tamamında misafirlerimizin hizmetine sunulmuş her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği hazır ev eşyaları bulunmaktadır.

Ataköy’de bulunan günlük kiralık dairelerimiz bulundukları konum açısından her türlü ulaşım araçlarına yakın mesafede bulunmaktadır.

Dairelerimizden birisinde konaklamaya karar verdiğinize tek yapmanız gereken iletişim bölümünde bulunan numaramızdan bizleri çekinmeden aramak ve istediğiniz gün için rezervasyonunuzu yaptırmak. Aileniz ve ya arkadaşlarınızla kalabalık bir şekilde kalacaksanız lütfen rezervasyon esnasında bizlere bildirin.

Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan MUTLULUK duyarız.

REZERVASYON

MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN

GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL’DİR

0533 037 99 88

Ali TURAN

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ..

gunlu-daire-atakoy-oturma-odasi

Similar posts plugin not found.

No comments currently exist for this post.
Yorum Ekle
You must be logged in to post a comment.