Ataköy Günlük Kiralık Daire

GameNow WP Theme

Dark Light
Ataköy Günlük Kiralık Daire

Değerli www.gunlukdaireatakoy.net ziyaretçilerimiz, 

Kalite , Güven , Temizlik , Konfor diyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Bilindiği üzere Dünya’da uzun yıllardır büyük bir ihtiyaç olan günlük kiralanan apart evler gelişen ülkemizde de yaygın olarak aranan bir ihtiyaç olmuş durumda. Günlük , haftalık ve aylık ev kiralamak isteyen kişilerin aradığı en önemli şeylerden bazıları evlerin şehir merkezinde , havaalanı , metro , metrobüs gibi yerlere yakın olmasıdır. Firmamız bütün aranan bu özellikleri düşünmüş ve şehir dışından iş veya tatil amaçlı gelecek olan misafirlerimiz için daire konseptlerini bunlara göre hazırlamıştır.

gunluk-daire-atakoy
Dairelerimiz İstanbul‘un Avrupa Yakasında merkezi konumunda bulunan Bakırköye bağlı Ataköy semtindedir. Merkezi konumda olan Ataköy semti İstanbul‘un elit semtlerinden birisidir.

gunluk-daire-atakoy-1
Şehir Dışından Gelecek Misafirlerimiz için Ataköy’den Biraz Bahsetmek Gerekirse;

Ataköy, İstanbulun Bakırköy ilçesinde yer alan bir semt olup Türkiye‘de uygulanmış ilk uydu kent projelerinden biridir. 2000 yılı nüfusu 43.136 kişi olarak kaydedilmiştir. Mahallenin posta kodu 34158’dir.

gunluk-daire-atakoy-2
Emlak Bankası‘na ait bir proje olan Ataköy, bugün 11 kısıma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir. İdari olarak Bakırköy sınırları içinde yer alan Ataköy, Yunus Emre Kültür Merkezi, Bakırköy Belediye Konservatuarı, Galleria Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina, Atrium AVM, A Plus Ataköy AVM, gibi kurum ve merkezleri de içinde bulundurur.

Bahçelievler‘in Şirinevler semtine komşudur ve iki semt birbirlerine E-5 (D-100) karayolu üzerinden bir üst geçit ile bağlanır.

Bu güzel ve seçkin semtte misafirlerimiz için özel olarak hazırladığımız dairelerde misafirlerimizin hertürlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği ev eşyaları bulunmaktadır.

LCD TV, DIGITURK Yerli ve Yabancı Kanallar, Oturma Grubu, Çift Kişilik Yatak, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Saç Kurutma Makinası v.s.

gunluk-daire-atakoy-3
Misafirlerimizin kendi yemeklerini yapabilmeleri için gerekli olan bütün mutfak eşyaları dairelerimizde mevcuttur.

Dairelerimiz son derece temiz olmakta beraber, sadece temizlik işi için görevlendirdiğimiz personel arkadaşlarımız tarafından hijyen standartlarına uygun olarak her misafirimizden sonra özenle temizlenmektedir.

Son olarak satış yapmaktan ziyade değer üretmeyi ve müşteri değil dost kazanmayı misyon edinmiş kurumumuz sizlere her türlü konuda memnuniyetle destek verecektir.

Güven , Konfor , Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir.

1+1

2+1

3+1

Oda sayısına Sahip Lüks Dairelerimiz ile Siz Değerli Misafirlerimizi Ağırlamaktan Mutluluk Duyarız.

İstek , Öneri ve Şikayetlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz..

www.gunlukdaireatakoy.net

Ataköy Günlük Kiralık Daire

Sizin için..

Resimler Temsilidir

MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN

GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL’DİR

0533 037 99 88

Ali TURAN

Similar posts plugin not found.
 25 Yorum
Yorum Ekle
You must be logged in to post a comment.