Ataköy 9. Kısımda Günlük Kiralık Evler

GameNow WP Theme

Dark Light
Ataköy 9. Kısımda Günlük Kiralık Evler

İstanbul gibi yoğun bir karmaşa ve yoğun bir nüfusa sahip olan bir şehre, farklı bir şehirden geliyor ve hem güvenli, hem ekonomik hem de konforlu bir mekanda konaklamak istiyorsanız eğer, Ataköy günlük kiralık dairelerimiz tam size göre diyebiliriz.

MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN

GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL’DİR

0533 037 99 88

Ali TURAN

Özellikle yüksek lisans öğrencileri, iş seyahati için İstanbul’a gelen kişiler, birkaç günlüğüne İstanbul’u ziyarete gelmiş olan yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça tercih edilen evlerimiz, günümüzün dekorasyon anlayışına göre düzenlenmiş şekilde sizlere sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan evleri, ekonomik fiyatlar ile kiralamanız mümkündür. Ataköy’de 1+1, 2+1, 3+1 ev ihtiyacı olan aile ve arkadaş grupları için internet sitemiz üzerinden daire rezervasyonu hizmeti sunmaktayız.

atakoy-gunluk-kiralik-daire

Ataköy’de Kendi Evinizin rahatlığında Günlük Kiralık Evler

Günlük kiralık ev Ataköy hizmetimiz sayesinde, son derece temiz, sizlere kendi eviniz rahatlık ve konforunu sunan kendi yemeğinizi pişirip kendi alışverişinizi yapabileceğiniz bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

Ataköy merkeze yakın evlerimizi kiralamanız durumunda, akşam canınız sıkıldığında dışarı çıkabilir, size en yakın marketlere hemen ulaşabilir, her türlü ev eşyası, gıda ve ürün ihtiyacınızı size yakın olan merkezden hemen karşılayabilirsiniz.

Bu şekilde mağdur bölge denilen, merkeze uzak ve ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanacağınız kısımlardan ev kiralamamız oluyorsunuz.

Temiz, Konforlu ve Lüks Günlük Kiralık Evler

Günlük kiralık dairelerimizde temizlik işlemleri, anlaşmalı temizlik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde, sizden önce evi kiralayan kişilerden hiçbir iz kalmadan, tertemiz bir evde konaklamanız sağlanmaktadır.

Ataköy günlük dairelerimizde, temiz havlular ve çarşaf takımları, evinizin temizliğini yapabileceğiniz elektronik cihazlar, yemek pişirmenize yarayacak olan tüm eşyalar yer almaktadır. Aynı zamanda temizlik ekibimizden destek alarak evinizi uzun vadeli kullanımlarda arada bir pratik bir şekilde temizletebilmeniz de mümkün olmakta.

Ataköy’de Teknolojik Donanımı Tam Günlük Kiralık Evler

1+1, 2+1, 3+1 günlük kiralık dairelerimizin tümü, teknolojik açıdan tam donanımlı olarak sizlere sunulmaktadır. LCD ekran televizyon ve uydu yayını ile sevdiğiniz diziler, spor programları, maçlar, yabancı dizi ve filmler her an elinizin altında olacak ve ev ortamınızı aratmayacak şekilde televizyonu takıp edebilmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra kesintisiz WiFi bağlantısı ile telefonunuzdan ve diğer mobil cihazlarınızdan interneti kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır. Kablolu telefon bağlantısı bulunan evlerimizden bizimle iletişime geçip, herhangi bir problem durumunda hızlı bir teknik destek alabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Ataköy’de Günlük Ev Kiralama

Temiz, konforlu, ferah ve düzenli evlerimiz, Ataköy 7-8-9.kısımlarda bulunmaktadır. Kiralık daire rezervasyonunuzu, internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Ataköy’ün farklı kısımlarında bulunan dairelerimiz, ayrıntılı fotoğrafları ile birlikte sitemizde yer almaktadır. Dairelerimizi inceleyerek, sizin, ailenizin konfor ihtiyacına en uygun olan daireyi kiralayabilirsiniz. 1+1 evlerimiz tek kişilik kullanım için kiralanmaktadır.

3+1 evlerimizi ise kalabalık arkadaş gruplarına ve ailelere kiralayabilmemiz söz konusu olmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçerek size bu konuda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Günlük Kiralık Ev Ataköy

REZERVASYON

MOBİLDEN ARAMAK İÇİN ALTTAKİ NUMARAYA TIKLAYIN

GÜN İÇİ 3 SAAT KONAKLAMALARDA FİYATLARIMIZ 80 TL’DİR

0533 037 99 88

Ali TURAN

Similar posts plugin not found.
 1 Yorum
Yorum Ekle
You must be logged in to post a comment.